Kapela LA

Kapela LA

Novinky

Nový singl kapely L.A. zní mezi Prahou a Ostravou

11.11.2013

Kapela L.A. se v minulosti dostala do širšího povědomí diváků TV Óčko klipy „Jsi“ a „Chráněná krajinná oblast“. Oba hity ukázaly, že zajímavě laděný pop rock doplněný chytrou češtinou dokáže zaujmout. Teď L.A. vydávají nový singl Praha s Ostravou, o kterém se v hudebních kruzích mluví jako o dalším slibném počinu.

Skupina L.A. ke spolupráci oslovila opět Borise Carloffa. V jeho studiu se vybíralo z připraveného materiálu a volba padla právě na singl Praha s Ostravou.

„Náš nový singl je o vztahu dvou lidí na dálku, který se odehrává mezi Prahou a Ostravou. Jejich příběh se zdá být osudový, ale vzdálenost mezi nimi začne hrát nakonec větší roli, než si chtěli připustit,“ prozrazuje frontman kapely Pavel Houf.

„Singl nás posunul stylově o kus dál, je více atmosférický, a takto bychom se chtěli ubírat,“ říká kytarista Filip Horák a odkazuje na zahraniční věci jako Hurts nebo One Republic.

Kapela se rozhodla, že nový singl věnuje městům z jeho názvu – Praze a Ostravě. Jak to chystají udělat zatím přesně nespecifikovali.

Co tedy tahle čtyřka se svou novinkou zamýšlí?

„Zatím nechceme úplně prozrazovat celou pointu, ale kapela by ráda dala světu najevo, jak vnímá obě města v mapě republiky, a protože skladba se jmenuje Praha s Ostravou, tak by ji oficiálně ráda předala oběma magistrátům,“ prozrazuje Lukáš Rychtařík z vydavatelství Championship Music, se kterým L.A. spolupracují už od debutového alba.

Kromě hudební stránky si L.A. dávají záležet i na své image a vizuálním zážitku z vystoupení – pro novou sezonu přizvali ke spolupráci úspěšnou návrhářku Evu Brzákovou. Vznikla tak speciální kolekce oblečení, kterou spolu s vizuálními projekcemi fanoušci uvidí v rámci série jarních koncertů.


Zpět na novinky

Sport areál Klíny SUSPA SMALT, spol. s r.o. TrueWeb&Design