Kapela LA

Kapela LA

Novinky

L.A. a Pantheon připravili speciální open-air akci pro studenty

08.05.2013

Po vystoupení na Plzeňském Majálesu se skupina L.A. představí domacímu publiku znovu pod širým nebem. Stejně jako Majáles se akce University Student Fight - Final Exam zaměřuje na mladé studentky a studenty. Tentokrát si ale mohou vychutnat hudební produkci v netradičním prostředí a scenérii Anglického nábřeží.

Music Club Pantheon před pár týdny představil svým návštěvníkům nový styl akcí, které se budou odehrávat v prostoru před klubem a nabídnou na novém pódiu nad řekou Radbuzou živá hudební vystoupení známých kapel a DJs.

15.5. večer spojí Pantheon síly s kapelou L.A., která v současnosti natáčí videoklip k třetímu singlu z alba Papírové nebe a připravuje materiál na novou desku ve studiu čerstvého držitele Cen Anděl Borise Carloffa. Předchozí dva singly Jsi a Chráněná krajinná oblast přitom vyhráli několik televizních a rádiových hitparád. Která píseň bude dalším singlem zatím skupina L.A. neprozradila. Jisté ale je, že se na L.A. můžete vypravit podívat například na letní festival Rock For People.

Akce začíná už v 20:00. Kromě L.A. vystoupí ještě mladá indie-rock'n'rollová kapela The Osels a Dj Dive & Forster. Večerem provede Jiří Pelnář a na studenty čeká řada soutěží, akcí, párty bomb a hlavně dlouhý hudební večírek.

Zpět na novinky

Sport areál Klíny SUSPA SMALT, spol. s r.o. TrueWeb&Design