Kapela LA

Kapela LA

Novinky

Přečtěte si TZ o nadcházejícím turné

19.11.2012

Jsi v síti, varují L.A. a Voxel a vyráží na společnou tour

Rok 2012 byl pro mladé interprety – kapelu L.A. i zpěváka Voxela – takzvaně přelomový. Zatímco ti první si získali slušnou fanouškovskou základnu svým debutovým albem Papírové nebe, Voxel prorazil údernými singly. Teď spolu představí, jak vypadají jejich mediálně úspěšné písně na živo.

Jděte taky na koncert a nežijte hudbou jen na internetu. Takovou výzvu vyslali L.A. a Voxel všem svým posluchačům, ale i jiným. Název turné Jsi V Síti má zároveň připomenout jejich úspěšné jarní singly. Skupina L.A. a její první singl z Papírového nebe s názvem Jsi vyhrál celkem třikrát hitparádu Óčko Chart a podobně úspěšně si vedl i v MTV Wishlist. Voxelův singl V síti zase rotoval na Evropě 2 a jeho klipovou podobu dodnes vidělo na YouTube přes půl milionu lidí.

Kromě už známých jarních singlů chtějí oba vystupující předvést své nové hity Chráněná krajinná oblast a Hitmaker. Toto turné předznamenal už na konci září křest klipu k Chráněné krajinné oblasti při koncertu L.A. v Lucerna Music Baru, jehož kmotrem se stal právě hitmaker Voxel. Jedním z důvodů další spolupráce mohl být i fakt, že oba interpreti sází výhradně na české texty. Společným prvkem tohoto spojení jsou i hrající Djs, kteří při koncertě tvoří veškeré elektronické zvuky.    

L.A. a Voxel se spolu poprvé představí už tento čtvrtek (22.11.) brněnskému publiku v klubu Melodka v rámci akce Audiotek Kill the Night Live!, kde navíc vystoupí známá akustická formace Model Bazaar. V Českých Budějovicích (8.12.) zahrají nově otevřenému klubu New Stage. V prosinci pak oba interpreti zažijí atmosféru domácího prostředí v plzeňském Andělu (20.12.) a tour završí vánočním koncertem v Praze v Rock Café (25.12.), kde bude malým dárkem pro všechny fanoušky vstup zdarma.

L.A.:
www.facebook.com/kapelaLA
 
VOXEL:
www.facebook.com/VOXELmusic
 
-------------------
Championship Music
www.championship.cz

Zpět na novinky

Sport areál Klíny SUSPA SMALT, spol. s r.o. TrueWeb&Design